Understand the past

to build the future

5 generací

Přes 100 let zkušeností a tradice

Již pět generací zabezpečuje rodinnou tradici s nadšením pro něco vyjímečného. Naše Keramické tašky vám budou sloužit po generace s vyjímečnou nadčasovostí. Od roku 1899 těžíme naší hlínu z naejlepších kamenolomu u středozemního moře.Zkušenosti a vyjímečná značka s garancí.

Najwyższa jakośc

Produkce s péči o detail

Jako průkopnícy používáme avangardní technologie a také procesy produkce a kontroly. Tyto postupy nám umožňují vyrábět keramické krytiny  s vyjímečnými vlastnostmi.Moderní laboratoře v našem vlastním závodě nám umožňují automatickou kontrolu celého prcesu produkce. Zaručuje  nám to stálou a stejnou kvalitu produkce shodně s mezinárodními standardy a také nám to pomáhá splnit požadavky mnoha norem.

Na celém světě

Export do 80 zemí světa

Jako průkopnícy používáme avangardní technologie a procesy pro výrobu keramických tašek. Naše strategie rozvoje se opírá o dlouhodobou spolupráci s našimi mezinárodními partenery.Neustále se rozvíjíme díky spolupráci s partnery a dystrybutory na celém světě. 4z 10 tašek prodaných za hranicemi byly vyrobeny přes Tejas Borja.

100% angažovanost

Sdílejte s námi nadšení pro keramické tašky

Objevjte naší bohatou nabídku keramických tašek a podívejte se na výstavní galeriii u některého z našich prodejců nebo nás objevujte na mezinárodních trzích , kongresech atd. Poradenství a poskytnutí zákazníkům přesných technických informací je pro nás prioritou.  Děláme speciální školení, investujeme  do rozvoje nových produktů a pořádáme semináře pro profesionály.

Ocenění

 

Keramické tašky

nejvyšší jakosti

Vlastnosti

 

>1000°

Teplota vypalování

<3%

Nasákavost vody

100%

Kvalita & design

30%

Menší váha

30

Let garance

Objevujte více

 

prodejce

ke stažení

na vzorky

Více informací

 

TEJAS BORJA CZ/SK 

 

Jurma Střechy - Střešní krytiny

Žabeň 2

Frýdek Místek 739 25
IČ: 75305585 DIČ: CZ7607037966

T

M

W

 

ZKRATKY 

 

SLEDUJTE NÁS

 

  • Facebook
  • Instagram
  • Flickr
  • Pinterest

© 2020 Tejas Borja - CZ / SK

Terms of use  I  Privacy Policy

2019